Co pro zdraví a krásu

V tomto oddíle naleznete zajímavé texty k účinkům takových přírodních složek jako je např. perlový prášek, hadí tuk, biozlato, tekutá sůl atd.

Všechny tyto složky jsou perfektním pomocníkem pro ozdravění a omlazení našeho organizmu.

 

Perlový prášek se vyrábí se z přírodních  říčních perel.  Obsahuje komplexní minerály a stopové prvky  s vysokým obsahem vápníku, všechny esenciální aminokyseliny. Hlavní účinnou složkou je přírodní vápník a dále významné podíly draslíku, hořčíku, železa, zinku, mědi a chromu. V tradiční čínské medicíně  se používal po mnoho tisíc  let jako prostředek zmírnění procesu stárnutí a  prodloužení života. Také v  čínské kosmetologii  se používají vlastnosti perly k omlazení pokožky a zvýšení elasticity. Vstřebatelnost je více jak 60%.  Dá se aktivně použít při  osteoporóze,  zlomenin,   zubních kazů a dalších problémů se zuby -  paradontóze. U miminek se lépe prořežou zuby.

Perla obsahuje perlitový protein – lehce vstřebatelný, který je základní stavební materiál pro naše vlasy, nehty, které na 97 % sestávají z proteinů. Perlový protein je bližší i pro naše vlasy           a nehty, než rostlinný a živočišný.  Podporuje tvorbu ženských hormonů, to znamená ochranu před stárnutím, zvláčňuje kůži a reguluje pH těla. Dnes ty nejlepší salony krásy jižní Asie a Evropy řeší  s pomocí perlového prachu většinu kosmetických problémů :

•             Vrací vlasům sílu , lesk, zabrání vyblednutí a pevnost a hustotu

•             Zpevňuje nehty

•             Vyhlazuje vrásky

•             Čínští lékaři i dnes předepisuji perly pro vnitřní použití jako anti eaging

•             Nemoci srdce 

•             Posílení nervového systému a kosterní ho systému

Perlový prášek vykazuje protizánětlivé a antialergické  účinky,  zabrání zadržení vody. Proto se používá při různých zánětlivých nemocech v různých místech lidského těla  a také při atopických dermatitidách, těžko se hojících jizvách, jizvy po popáleninách a jiných poraněních kůže.

Krvácející ránu posypat práškem – zastaví krvácení.

Kosmetika

Perlový  pudr má bělící účinek na pokožku, zastavuje tvoření hnědých skvrn a postupně je odstraní ( pokud již vznikly). Aktivizuje – zlepšuje činnost mozku, zvyšuje práce schopnost a paměť.

PP pracuje na energo- informační úrovni. PP vnáší do těla program omlazení  osobitě pro  energo-strukturu ženského organizmu. Při použití pp bude kůže pevná, pružná – elastická.

O mnoha dalších způsobech použití na vlasy, nehty, kůži a zuby Vás rádi poinformujeme!