Reiki stupně I.- III. 

Díky mnoha inspirativním zkušenostem, které jsem získala během své dlouholeté praxe a při spolupráci v Kruhu Mistrů, jsem vedena k otevření nových možností v přístupu k Reiki a jeho užívání. Spojením iniciace I. a II. stupně Reiki se otevírá velký potenciál k energetické proměně každého člověka rychleji, snadněji a účinněji. Na novém jednodenním semináři získáte schopnost praktikovat Reiki zároveň s vyšším a silnějším průtokem energie skrze aktivaci Reiki symbolů. Naučíte se uvolnit, vnímat a udržovat napojení na své Duchovní Já a využívat svůj vnitřní duchovní potenciál.
Projít zasvěcení do Reiki neznamená, že se zázračně a okamžitě vyřeší všechny vaše problémy. Seznámíte se s jednoduchými postupy, které vám denně zaberou jen krátký čas. Při pravidelném opakování si vy sami svým aktivním přístupem vytvoříte nové návyky, způsoby myšlení a jednání. Schopnost pravidelného čištění a harmonizace čaker, zlepšení koncentrace a výkonnosti, zvýšení citlivosti a vnímavosti – to vše vám umožní být více v souladu se sebou. A když zjistíte, kdo jste a co chcete, dokážete pak zaměřit více síly a energie k uskutečnění svých přání a k naplnění svého života.

Rozšíření Reiki II. stupně a Reiki Speciál jsou navazující jednodenní semináře pro všechny, kteří mají potřebu sdílet a obohacovat své zkušenosti s používáním Reiki i v dalších souvisejících oblastech (masáže, aromaterapie, drahé kameny..)
Reiniciace (znovuzasvěcení) je možnost zopakovat si kterýkoliv ze seminářů Reiki I., II. i III. stupně. Oživení informací, sdílení zážitků a hlavně opětovný prožitek zasvěcovacího rituálu přináší další osobní posun a aktivuje 21 denní očistný proces.

Reiki III. stupně Mistr-Učitel je víkendový seminář určený pro ty, kteří chtějí naplnit svou Reiki-Do (Reiki cestu) pomocí mistrovského symbolu Dai Koo Mio. Tento symbol je určený k osobnímu růstu a transformaci. Jeho vyzařování nás sjednocuje se Zdrojem i s Duchovní Podstatou v nás. Umožňuje nám prožívat sebe sama jako vysokovibrační světelnou bytost. Součástí semináře je výuka technik a zasvěcovacích postupů pro předávání Reiki.

V dnešní době probíhajících změn poselství III. mistrovského stupně zní:
„Přišel čas stát se mistrem svého života“.

                                             


Kalendář akcí

VYŠETŘENÍ KAPKY KRVE U VÁS

22.12.2015 17:00
Pro Vás, Vaši rodinu, přátelé a známé v klidu a pohodlí zajistíme dokonalý domácí servis: při přátelském povídání Vás seznámíme s principy...