O mě

Milí přátelé,
srdečně Vás vítám na svých stránkách. S radostí přivítám, mohu-li Vám být prospěšná na Vaší Cestě Poznání.

V roce 1993 jsem se poprvé setkala s Reiki. Byl to malý velký zázrak. Záblesk poznání, že život není to, co nás učili… Reiki jako něžná a přitom velmi pohotová a výkonná pomocnice vstoupila do mého srdce a provázela mě po mnoho let.

V roce 1997 jsem se stala mistrem Reiki  a od roku 1998 aktivně působím v oblasti zdravého životního stylu. 

Přes astrologii, numerologii, hlubinnou abreaktivní terapii, tarot, spirutual response therapy a nejrůznější typy masáží včetně výcviků zaměřených na práci s tělem jsem se dostala k rodinným konstelacím. Zaujaly mě svou hloubkou, schopností rozkrýt stará tajemství a prostřednictvím pokory a odpuštění najít cestu k sobě. Oceňuji stovky příběhů, ve kterých jsem rozvíjela svou schopnost cítit a prožívat různé pocity a emoce a ujasňovala si, co je to, co chci prožívat ve svém osobním životě. 

A o čem je můj dnešní příběh? O trans-formaci! Děkuji Abrahamovu učení za seznámení s principy Zákona Přitažlivosti a Jirkovi Vokáči Čmolíkovi za Neurorestarty! 

A vesmírné poděkování mé kamarádce, koučce a kolegyni Soni za velkou trpělivost při budování mého obchodního sebevědomí a úspěchu! 

Hojnost lásky, peněz, zářivého zdraví, skvělých vztahů pracovních i osobních - to je proud, na kterém teď pluji... kam? Samozřejmě k dalším splněným přáním a snům jako vědomá a radostná tvůrkyně svého šťastného života!

 

Miluji samu sebe se vším, kým jsem teď a tady a se vším, kým se stávám.

 

A čím dál víc mě baví přivádět lidi k sobě, ke schopnosti rozvíjet vnitřní potenciál síly a moudrosti. Líbí se mi inspirovat a být spolutvůrcem!  Proto Vám předkládám esenci zkušeností a poznání s otisky mého srdce, mé duše i mého vědomí. Denně s radostí děkuji za dar setkání s vzácnými a krásnými bytostmi, jako jste Vy. Oceňuji vzájemné vibrace souznění, díky nimž se naše příběhy propojují - virtuálně nebo naživo. :-)

S přáním jasnosti, radosti a štěstí

Pavlína


PS: Mohu-li být i pro Vás inspirací, neváhejte mne kontaktovat, bude pro mne potěšením pomoci Vám.

 

Kalendář akcí

VYŠETŘENÍ KAPKY KRVE U VÁS

22.12.2015 17:00
Pro Vás, Vaši rodinu, přátelé a známé v klidu a pohodlí zajistíme dokonalý domácí servis: při přátelském povídání Vás seznámíme s principy...

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.