Omlazení

 OMLAZENÍ

 "Mládí není období života, ale duševní stav!" To věděl už Johann Wolfgang Goethe.

Naše mladistvé vyzařování je výrazně ovlivňováno stavem a funkčností našeho organizmu. Pokud nás něco bolí, jsme psychicky utrápení nebo unavení, nadšení a elán se vytratí a místo něj nastoupí stres a nepohoda. 

Stres je dnes právem označován jako jedna z hlavních příčin onemocnění. Díky náročnému životnímu stylu se s ním setkáváme tak často, že mnohdy už ani nevnímáme jeho zhoubné působení na naše zdraví. Jedním z hlavních příznaků působení stresu je překyselení organizmu. V následujících 6 krocích ukážeme, co je třeba podniknout k tomu, abychom se mohli prožívat svůj život spokojeně ve zdravém a aktivním těle.

1. krok

Odkyselení k nastartování očisty organizmu

2. krok

Likvidace parazitů k vyřešení příčin zdravotních potíží

3. krok

Očista jater ke zvýšení energie a celkové pohody

4. krok

Očista ledvin a lymfy k posílení a udržení vitality

5. krok

Odstranění těžkých kovů k trvalému zdraví

6. krok

Regenerace k celkovému omlazení

+ blahodárné působení šetrných a přitom velmi účinných postupů pro ulehčení detoxikace a udržení rovnováhy

 

DOMÁCÍ KOSMETICKÝ SALÓN A LÁZNĚ PRO CELOU RODINU S VYUŽITÍM RECEPTUR VÝCHODNÍ MEDICÍNY

S potěšením se s Vámi chci podělit o dlouhodobé vynikající zkušenosti s přípravky společnosti TianDe, které fungují na principech bio-energo-informačního přenosu. Tisíciletím ověřené receptury tradiční čínské medicíny, tibetské medicíny a altajského léčitelství ve spojení s nejnovějšími technologiemi a inovativními postupy zpracování - to jsou fantasticky účinné omlazující, regenerační a detoxikační produkty za velmi příznivé ceny! 

Nejvíce mě na přípravcích TianDe zaujalo to, že úžasným způsobem využívají potenciálu největšího orgánu našeho těla - kůže - pro vpravování účinných látek do organizmu a současně i pro vylučování zátěžových toxikých zplodin z těla ven! 

Všechny programy, podporující omlazení a detoxikaci, současně přispívají k celkové harmonizaci a ozdravění těla, mysli i duše. Tím TianDe zcala naplňuje ideu svého názvu, který v překladu znamená "Nebeská dokonalost". Spojení viditelného s "neviditelným", vyladění hmoty na vyšší vibrace duchovní podstaty - i tak by se dalo definovat působení TianDe. Symbol ÓM, zobrazovaný na přípravích, jako prvopočáteční vibrace stvoření spoluutváří mimořádné působení přípravků TianDe, které v nás dokáží probudit chuť o sebe pečovat a znovuobnovují schopnost vnímání své vnitřní i vnější krásy. 

TianDe není jen kosmetika - je to filozofie přinášející změny podporující šťastný a naplněný život. 

Okamžitý prožitek přílivu energie, zmírnění nebo úplné vymizení bolesti, zjemnění a vyhlazení pleti - to jsou až "zázračné" výsledky, které přesvědčují mě a spoustu dalších uživatelů o výjimečném působení této kosmetiky. 

Chcete-li si vyzkoušet TianDe "na vlastí kůži", kontaktujte nás.  Rádi Vám poradíme, jak můžete během pár týdnů viditelně omladit svůj vzhled, zbavit se bolestivých stavů, šetrně a přitom účinně detoxikovat organizmus. Co pro zdraví a krásu - v tomto oddíle najdete popisy účinků netradičních surovin a ingrediencí používaných v přípravcích TianDe. 

Pro inspiraci můžete navštívit stránky našeho servisního centra www.tiandeservis.cz  

 

Kalendář akcí

VYŠETŘENÍ KAPKY KRVE U VÁS

22.12.2015 17:00
Pro Vás, Vaši rodinu, přátelé a známé v klidu a pohodlí zajistíme dokonalý domácí servis: při přátelském povídání Vás seznámíme s principy...