Osobní rozvoj a duchovní seberalizace

Pochopením fungování energetických systémů a zapojením účinných technik pro jejich využívání získáváte schopnost ovlivňovat svou realitu. V praktickém životě to znamená např. nalezení a uskutečňování svého životního záměru. Jsme-li v souladu se svým posláním, přinášíme tak radost a užitek sobě i ostatním a můžeme zažívat trvalé naplnění a pocit štěstí. Jak zjistit, co je pro vás to správné?  

Co si pod pojmem seberealizace představuje Vy?
Myslíte si, že pracovat na sobě má smysl?
Jaké stránky své osobnosti považujete za silné a které byste raději neměli?
Jakých cílů chcete dosáhnout?

Mám pro Vás jeden malý námět k zamyšlení.Ten velký kruh na obrázku jsme MY. Dokonalí. Mnohoúrovňoví.

S ohromným potenciálem, který jsme si ohraničili svou identitou. S Podstatou, jež vychází ze Světla. Po narození vlivem výchovy a prostředí ztrácíme uvědomění své velikosti. Sami sebe necháme vtěsnat do představy o vlastní malosti a omezenosti. To je ten malý kruh uvnitř. Ztrácíme kontakt se svou vnitřní moudrostí. Necháváme se ovládnout Egem – systémem názorů a přesvědčení, které jsme o sobě přejali zvenku a které považujeme za pravdivé. Naše Ego nás pak udržuje v předem stanovených hranicích, které nám říkají, kdo jsme, co můžeme a co nesmíme. Tak vznikne naše zóna pohodlí. Prostor, který známe, ovládáme, ve kterém se cítíme bezpečně.

Jakmile se pokusíme vykročit o kousek mimo, naše Ego začne bít na poplach a zoufale křičí: „Pozor!!! Dál už ani krok! Tam je to nebezpečné!!!!
A my plní strachu zacouváme zpátky na své kanape a přepneme na jiný program…

A jak tento příběh souvisí s osobním růstem?
Co myslíte – kde se nachází prostor, ve kterém můžeme znovu vyrůst a spojit se se svým skutečným Já???

Fotogalerie: Osobní rozvoj

Tato fotogalerie je prázdná.

Kalendář akcí

VYŠETŘENÍ KAPKY KRVE U VÁS

22.12.2015 17:00
Pro Vás, Vaši rodinu, přátelé a známé v klidu a pohodlí zajistíme dokonalý domácí servis: při přátelském povídání Vás seznámíme s principy...