Reiki

Dle nejnovějších poznatků kvantové fyziky je hmota momentálním zhmotněním energie ve Vesmíru., kde jsou částečky (kvarky) atomových částic (proton, neutron, elektron) tvořené drobnými strunami. Struny pak vytvářejí tzv. „membrány“, jejichž základem je vibrace. Tyto vibrující „bubliny“ někdy pronikají jedna přes druhou, vytvářejí čas a prostor a ostatní z dnes celkově předpokládaných 11 dimenzí.

Objevy moderní vědy tak přinášejí důkazy o existenci mnohorozměrové reality, kterou můžeme pojmenovat jako Absolutno, Univerzální Inteligence. Projít zasvěcovacím rituálem do Reiki znamená přijmout možnost napojení na živoucí všeobklopující a uzdravující energetický systém. V návaznosti na probíhající změny v uspořádání světa se proměňuje a vyvíjí i způsob práce s Reiki energií. Ohromným darem zůstává fakt, že nás Reiki navrací k přirozenosti léčivého dotyku. Přijímat a předávat Reiki znamená zvyšovat své vibrační pole.Objevy moderní vědy tak přinášejí důkazy o existenci mnohorozměrové reality, kterou můžeme pojmenovat jako Absolutno, Univerzální Inteligence.

Projít zasvěcovacím rituálem do Reiki znamená přijmout možnost napojení na živoucí všeobklopující a uzdravující energetický systém. V návaznosti na probíhající změny v uspořádání světa se proměňuje a vyvíjí i způsob práce s Reiki energií. Ohromným darem zůstává fakt, že nás Reiki navrací k přirozenosti léčivého dotyku. Přijímat a předávat Reiki znamená zvyšovat své vibrační pole.

Nastolení rovnováhy a návrat k celistvosti je záměrem, k jehož uskutečnění nám Reiki každodenně pomáhá. 

Díky mnoha inspirativním zkušenostem, které jsem získala během své dlouholeté praxe a při spolupráci v Kruhu Mistrů, jsem vedena k otevření nových možností v přístupu k Reiki a jeho užívání. Spojením iniciace I. a II. stupně Reiki se otevírá velký potenciál k energetické proměně každého člověka rychleji, snadněji a účinněji.

 

 

 

 

 

 

 

Kalendář akcí

VYŠETŘENÍ KAPKY KRVE U VÁS

22.12.2015 17:00
Pro Vás, Vaši rodinu, přátelé a známé v klidu a pohodlí zajistíme dokonalý domácí servis: při přátelském povídání Vás seznámíme s principy...